+90 0535 078 23 23

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

Alarm Haber Alma Merkezi

Ev ve iş yerinize bir elektronik hırsız alarm sistemi kurarak güvenliğiniz için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Peki hırsız alarm sisteminizi siz çok uzaklarda bile olsanız, sürekli kontrol edecek, acil durumlarda gerekli yerlere haber verecek hatta bir adım daha ileriye giderek alarmınızın herhangi bir probleminin olup olmadığını denetleyebilecek, sorun olması halinde ise saniyeler süren bir zaman diliminde gerekli yerlere bu durumu iletebilecek bir alarm merkezine bağlı olmanın ne gibi avantajlar sağlayabileceğini hiç düşündünüz mü?

Alarm izleme merkezinin sadece alarm anında polise haber veren bir kuruluş olarak algılanması tamamen yanlıştır.

Alarm izleme ve takip merkezi güvenliğinizi en üst seviyede sağlamak için sürekli çalışırlar, örneğin alarmınızın akülerinin durumu, elektrik kesintileri veya sistemde oluşabilecek herhangi bir arıza gibi güvenliğinizi tehlikeye atabilecek unsurları her an kontrol altında tutarlar

Alarm sisteminin hangi gün hangi zamanda kim tarafından devreye alındığı, kim tarafından devre dışı bırakıldığı gibi bilgileri size aylık raporlar halinde sunabilir veya ev veya işyerinizde olmamanız gereken bir saat diliminde bulunursanız telefonla gerekli kontrolleri otomatik olarak yapabilir.

Hızla gelişen ve yenilenen teknolojik gelişmelerle birlikte, teknoloji maliyetinin düşük, planlanmış hedeflere ulaşma süresinin daha kısa ve işgücü veriminin daha yüksek olmasını sağlayan iletişim sistemleri ile, 7 gün 24 saat kesintisiz çalışabilen elektronik güvenlik sistemi hayatımızın vazgeçilmezleri arasındaki yerini almıştır. Alarm Haber Alma Merkezi mekanda kurulu olan alarm sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını gibi risk olusturan alarmlar ve arızaları alarm sisteminin telefon hattı üzerinden merkezdeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.

Alarm Haber Alma Merkezi nde bulunan alıcılar, alınan alarm ve arızaları öncelik sırasına göre bilgisayar ekranlarına aktarır. Alarm ın geldiği yer ile ilgili tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörlerin önündeki ekrana gelir. Alarm Haberalma Merkezi, gelen alarmın senaryosuna göre, önceden belirlenmiş olan işlemleri gerçeklestirir. Gerekli durumlarda polis merkezine bağlı özel telefon hattı üzerinden çift yönlü ses kaydı altında kolluk kuvvetleri, itfaiye, ambulans birimleri ve ilgili kişiler alarm gelen mekana yönlendirilir. Bırakın iş yerinize göz kulak olalım.

Alarm Merkezinde sistem Nasıl işliyor ?

İstenmeyen bir durum meydana geldiğinde alarm sisteminiz, anında telefon hatları üzerinden Alarm Merkezimizi arayarak detayları iletir. Kod numaranız altında ilgili bilgiler ekranlarda görülür. ilk etapta sizi telefonla arayarak alarmın gerçek mi yanlış mı olduğunu belirleriz. Gerekirse size parola sorarız. Alarmın gerçek olduğunun doğrulanması durumunda, alarmın türüne göre, daha önceden bize bildirdiğiniz kişiler ve yerleri sırasıyla ararız ve ihbarı iletiriz. istenmeyen durum, alarmın çalmaya başlaması dışında sistem arızası, uzun süreli elektrik kesintisi veya telefon hat arızası da olabilir. Merkez, sağlıkla ilgili sorunlar ve gasp türü zor kullanılan hallerde de alarm sistemi üzerinden ihbar alabilir.

Bakım & Onarım

Kurulu bulunan kamera güvenlik sisteminin onarım, ayar ve planlı koruyucu bakım işleri hizmetlerdir.

Firmamız yapılan keşif sonrasında seri numaraları belirtilen söz konusu kameralar ve cihazların bakım ve onarım işlerini belirtilen süre içerisinde ifa etmeyi taahhüt eder. Amaç sistemi iyi durumda bulundurarak işlevinin eksiksiz yerine getirecek biçimde çalışmasını sağlamaktır.

Sistem kararlaştırıldığı gibi muayyen zamanlarda ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kontrol edilecek ve koruyucu bakımlar yapılacaktır.

Her türlü müdahale firmamız tarafından hazırlanan raporla kayıt altında tutulur.

Sistemin herhangi bir kısmında arıza olması durumunda, bildirimden itibaren en geç 12 saat süre içerisinde arızaya müdahale edilerek onarım için ihtiyaç belirlenir. Yedek parçaya ihtiyaç olunmaması haline en geç 24 saat içerisinde tamiri yapılmış olur.

Bakım hizmet sözleşmeleri 12 aylıktır.