+90 0535 078 23 23

Sosyal Medyada Biz}

Audio Görüntülü Diafon

Audio görüntülü diafon sistemi ülkemizde en fazla tercih edilen ve kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin bu kadar tercih edilmesinde sahip olduğu özelliklerin büyük önemi vardır. Evinizde veya iş yerinizde güvenilir biçimde diafon kullanmak istediğiniz de marka sizlere bunu en iyi şekilde sağlar. Üstelik bizim gibi yetkili servisleri sayesinde de sorun yaşadığınızda rahatlıkla destek alabilirsiniz. Bu sistemin genel özellikleri ve kullanım avantajları sizlere bilgi vermek istiyoruz.

  Neden Audio Görüntülü Diafon

  Audio görüntülü diafonlar ülkemizde kullanılan en önemli yerli sistemdir. Bu arada ülkemizdeki tek yerli görüntülü diafon sistemi markasıdır. Bu yüzden de hem desteklenmesi hem de bu eşsiz sistemle tanışılması gerekir. Yerli üretim olması bir yana oldukça önemli özellikleri vardır. Bu özellikler sayesinde de sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Satın aldığınız görüntülü diafon sistemlerinden maksimum verim elde etmek istediğinizde sizlere en iyisini vaat eder. Bu yüzden de mutlaka tercih etmeniz gerekir.

  Audio Görüntülü Diafon Özellikleri

  Audio görüntülü diafon özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu marka ve sistemin ülkemizde bu kadar tercih edilmesindeki en önemli etken kuşkusuz sahip olduğu özelliklerdir. Bu özellikler;

  • Audio bu sektörde 20 yılı aşkın süredir vardır ve bu tecrübesi sayesinde de sizlere en iyi çözümleri sunar.
  • Sistemin önemli özelliklerinden biri tek tuşla kapıcı ile görüşebilme imkânı sağlamasıdır. Tek bir duşa bastığınızda görevliye gerekli çağrıyı gönderir ve iletişime geçmenizi sağlar.
  • Güvenlik görevlisi ile kesintisiz iletişime geçme fırsatı sağlar. Harici kamera seçme modülü sayesinde de hem güvenlik görevlisi ile görüşebilir hem de misafirlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Bina giriş kapısı ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kapınız çaldığında eş zamanlı olarak görüntü gelir ve ziyaretçilerinizi görebilirsiniz.
  • Sistemin sizlere sağladığı avantajlardan biri de anahtar kullanmadan, şifre ile dairenize giriş yapabilmenizdir.

  Audio Görüntülü Diafon Fiyatları

  Audio görüntülü diafon fiyatları sistemine göre değişiklik gösterebilir. Kendi içinde birçok farklı türü ve modeli vardır. Bu yüzden de seçtiğiniz modele göre farklı fiyatlandırma söz konusu olabilir. Satın aldığınız diafonda istediğiniz özelliklere göre uygun bir model seçebilirsiniz. Sistem genel olarak sizlere en iyi kullanım garantisi sunar. Bu yüzden de markanın herhangi bir ürününü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

  Audio Görüntülü Diafon Teknik Servisi Var Mı?

  Görüntülü diafon sistemleri konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli şey yetkili servis imkanlarıdır. Sorun yaşamamak için mutlaka iyi bir yetkili servis bulmalı ve onlardan en iyi desteği almalısınız. Audio görüntülü diafon servisi arayışlarınızda istediğiniz gibi bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz anda bizlere ulaşabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Neden görüntülü diafon alırken Audio seçmeliyim?

  Audio diafon markası birçok önemli ve etkili özelliklere sahip olduğu için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir markadır.

  Görüntülü diafonum bozulursa ne olur?

  Görüntülü diafonunuz bozulduğunda tek yapmanız gereken yetkili servisi aramak ve onlardan yardım almaktır. Bu konuda yetkili servis dışında kimseden destek almamanız gerekir.

  Görüntülü diafon şifremi unutursam ne olur?

  Görüntülü diafon şifrenizi unuttuğunuzda da aynı şekilde yetkili servisten veya sistemin kendisinden destek alabilirsiniz. Şifrenizi unuttuğunuzda sürekli olarak sistemin alarm ve uyarıları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Audio görüntülü diafon pahalı mı?

  Audio marka görüntülü diafon sistemi, sıradan sistemlere oranla biraz daha yüksek fiyatlıdır. Ancak çok daha etkili ve aynı zamanda da kaliteli olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca sanıldığı kadar ulaşılmaz fiyatlarda da olmadığını söyleyebiliriz.