+90 0535 078 23 23

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

A-Life Güvenlik olarak 2003’den bugüne kadar  sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; ; Hırsız Alarm Sistemleri, Güvenlik Kamera Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Görüntülü Diafon Sistemleri alanlarında her boyuttaki müşterilerine; proje öncesi eğitim, danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, sistem tasarımı, cihaz veya teknoloji seçimi, entegre sistemler konusunda uygulama proje alanlarında faaliyet göstermektedir.

A-Life Güvenlik olarak sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda, Ege Bölgesinde yeni gereksinimlere göre insanları daha güvenli bir hayat sürdürebilmeleri için Elektronik Güvenlik Sektöründe bilgi ve tecrübe seviyesinin ne kadar önemli olduğunu önemsiyor ve biliyoruz.

Talip olunan güvenlik isinin doğru projelendirme, ürün, montaj ve satış sonrası servis hizmetleri ile daha etkin koruma sağlayacağı konusunda eminiz ve son kullanıcının bunlar hakkında daha çok bilgi sahibi olması gerektiğinin de fazlası ile farkındayız.

Firmamız Güvenlik sektörü ile ilgili en son yenilikleri konuları arasına katmaya devam etmektedir. Yeni konuların eklenmesi ile beraber, bu konularda destek vermeye yönelik yetişmiş, bilgili insan gücü de gereksinimler doğrultusunda Kilit Güvenlik ailesine katılmaktadır.

Firma politikası, müşterilerine sadece ürünü satmak üzerine kurulmamış, bunun yerine projenin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, güvenlik gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri “anahtar teslim” projeler halinde sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek, şirketimizin asla vazgeçemeyeceği bir ilkesidir. Bu yüzden de referansları arasında Ege Bölgesi’nin seçkin firmaları ve isimleri yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan A-Life Güvenlik, vazgeçilmez ilkesi “satış öncesi ve sonrasında” müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır.